wywiad

Święta w „Prosto w serce” od kulis

15-03-2011
Święta w „Prosto w serce” od kulis
Jesteście ciekawi co wydarzy się w tym tygodniu w serialu "Prosto w serce"? Zobaczcie relację wideo z planu! Wywiad z Grzegorzem Małeckim i Ewą Kasprzyk. czytaj całość »

Po „BrzydUli” same sukcesy

16-02-2011
Po „BrzydUli” same sukcesy
Małgorzata Socha od niedawna należy do najbardziej pożądanych aktorek i każdy sukces przekuwa w następny. Kiedyś zdradziła, że początkowo nie chciała przyjąć roli Violi Kubasińskiej w "BrzydUli". Nie spodziewała się wówczas, że postać jednej z pracownic czytaj całość »

Mucha o scenach miłości

12-02-2011
Mucha o scenach miłości
Anna Mucha w obcisłej dżinsowej koszuli – to okładka marcowego numeru „Cosmopolitan”, zapowiadająca „pikantny” wywiad z aktorką na temat seksownych scen filmowych. Gwiazda serialu „Prosto w serce” opowiada czytelniczkom czasopisma o pocałunkach, czytaj całość »

Cezary to drażniący typ?

3-02-2011
Cezary to drażniący typ?
Jaki jest serialowy Czarek? Czy jest całkowitym przeciwieństwem Grzegorza Małeckiego? Dowiecie się oglądając wywiad z aktorem. Tym, którym nie oglądali serialu "Prosto w serce" spróbujemy nieco przybliżyć postać. Cezary - bohater serialu "Prosto w serce" jest wokalistą czytaj całość »

Anna Mucha na planie „Prosto w serce”

19-01-2011
Anna Mucha na planie „Prosto w serce”
Czy gwiazdy serialu "Prosto w serce" jeżdżą na nartach? Odpowiedzi na to pytanie szukała reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, która wybrała się na plan serialu. Posłuchaj również o problemach Moniki Milewskiej i Cezarego Wójcika, czytaj całość »
Polecamy: http://serialregulygry.pl