wideo

Cezary to drażniący typ?

3-02-2011
Cezary to drażniący typ?
Jaki jest serialowy Czarek? Czy jest całkowitym przeciwieństwem Grzegorza Małeckiego? Dowiecie się oglądając wywiad z aktorem. Tym, którym nie oglądali serialu "Prosto w serce" spróbujemy nieco przybliżyć postać. Cezary - bohater serialu "Prosto w serce" jest wokalistą czytaj całość »

Anna Mucha o współpracy z dzieciakami

15-01-2011
Anna Mucha o współpracy z dzieciakami
Laura (Marianna Januszewicz), Hania (Amelia Gontarczuk) i Kuba (Wojtek Rotowski) - trójkę rodzeństwa znacie z szklanego ekranu. Lubią pakować się w tarapaty, dokuczać Konstancji, sprawiać kłopoty Arturowi Sagowskiemu. A jacy są w rzeczywistości? Jak układa czytaj całość »

Zabawne sytuacje z planu „Prosto w serce”

14-01-2011
Zabawne sytuacje z planu „Prosto w serce”
Wypytaliśmy Annę Muchę, Filipa Bobka i Agnieszkę Sienkiewicz, która ze scen serialu "Prosto w serce" szczególnie zapadła im pod tym względem w pamięć. Chcesz wiedzieć, które ze scen szczególnie rozbawiają aktorów serialu? Zobaczcie materiał wideo. czytaj całość »

Mucha będzie miała konkurentkę!

13-12-2010
Mucha będzie miała konkurentkę!
Aktorka wyjawiła w wywiadzie, że Monika Milewska - bohaterka, którą gra w nowej produkcji TVN będzie miała w serialu konkurentkę, a zagra ją Małgorzata Socha (Konstancja Grylak). Monika Milewska i Konstancja Grylak będą ze sobą rywalizowały czytaj całość »

Zajrzyj na plan serialu „Prosto w serce”!

1-12-2010
Zajrzyj na plan serialu „Prosto w serce”!
Zobacz pierwszy materiał wideo z planu i przekonaj się kogo zagrają: M. Socha, F. Bobek i J. Braciak! Zobacz pierwszą relację wideo z planu nowego serialu TVN. "Prosto w serce" to adaptacja argentyńskiej telenoweli "Sos mi czytaj całość »
Polecamy: http://serialregulygry.pl