monika milewska

Bokserski pojedynek o Artura

24-08-2011
Bokserski pojedynek o Artura
Po wakacjach Monika Milewska (Anna Mucha) stoczy bokserską walkę z... Konstancją (Małgorzata Socha)! Grylakowa doprowadzi do niej podstępem. Najpierw Konstancja ściągnie z Czech do Polski Czarka (Grzegorz Małecki). Przedstawi mu propozycję nie do odrzucenia: - Sprawię, że czytaj całość »

Czy Anna Mucha boi się zaszufladkowania?

5-04-2011
Czy Anna Mucha boi się zaszufladkowania?
Rola Moniki Milewskiej w „Prosto w serce” nie jest pierwszą rolą serialową Anny Muchy. Jak aktorka reaguje na plotki dotyczące serialowego zaszufladkowania? Czy ma swoje sposoby, by walczyć ze stereotypami wokół ról serialowych? Zobacz wideo! czytaj całość »

Monika sexi króliczkiem?

29-03-2011
Monika sexi króliczkiem?
Artur Sagowski (Filip Bobek) nabierze podejrzeń, że Monika (Anna Mucha) pracuje w lokalu okrytym złą sławą. Sprawdź, jak do tego dojdzie! Zdradzamy, że w 63. odcinku "Prosto w serce" (emisja w środę 30 marca) czytaj całość »

Artur Sagowski… striptizerem?

7-03-2011
Artur Sagowski… striptizerem?
W najbliższych odcinkach „Prosto w serce” nieoczekiwana zamiana miejsc. Artur będzie się musiał chwilowo wcielić w Czarka – łącznie z nocowaniem w pokoju Moniki. Czy to znaczy, że ich relacja przekroczy już pewien czytaj całość »

„Prosto w serce”: Pokaz jak ze snu

1-02-2011
„Prosto w serce”: Pokaz jak ze snu
Konstancja Grylak (Małgorzata Socha) zostanie właścicielką ekskluzywnego butiku Rose Line. Zatrudni w nim Monikę Milewską (Anna Mucha). Konstancja okaże się fatalną pracodawczynią. Na jaw wyjdzie, że tak naprawdę Monika została zatrudniona jako "przynieś, podaj, pozamiataj". Chamskie traktowanie czytaj całość »
Polecamy: http://serialregulygry.pl