małgorzata socha

Anna Mucha na konferencji prasowej

17-08-2011
Anna Mucha na konferencji prasowej
Anna Mucha pojawiła się na ogłoszeniu ramówki jesiennej stacji TVN. Ekipa "Prosto w serce" w komplecie pojawiła się na konferencji, ale uwagę fotoreporterów zdecydowanie przyciągnęła serialowa Monika. Zobaczcie, jak gwiazda serialu prezentowała się w zwiewnej czytaj całość »

Na DVD już od 27 maja

11-05-2011
Na DVD już od 27 maja
Serial "Prosto w serce" ukaże się po raz pierwszy jako wydanie DVD. Produkcja trafi na sklepowe półki już 27 maja 2011 roku. "Prosto w serce" jest polską wersją argentyńskiej telenoweli "Jesteś moim życiem" realizowanej w latach czytaj całość »

Po „BrzydUli” same sukcesy

16-02-2011
Po „BrzydUli” same sukcesy
Małgorzata Socha od niedawna należy do najbardziej pożądanych aktorek i każdy sukces przekuwa w następny. Kiedyś zdradziła, że początkowo nie chciała przyjąć roli Violi Kubasińskiej w "BrzydUli". Nie spodziewała się wówczas, że postać jednej z pracownic czytaj całość »

„Prosto w serce”: Pokaz jak ze snu

1-02-2011
„Prosto w serce”: Pokaz jak ze snu
Konstancja Grylak (Małgorzata Socha) zostanie właścicielką ekskluzywnego butiku Rose Line. Zatrudni w nim Monikę Milewską (Anna Mucha). Konstancja okaże się fatalną pracodawczynią. Na jaw wyjdzie, że tak naprawdę Monika została zatrudniona jako "przynieś, podaj, pozamiataj". Chamskie traktowanie czytaj całość »

Mucha będzie miała konkurentkę!

13-12-2010
Mucha będzie miała konkurentkę!
Aktorka wyjawiła w wywiadzie, że Monika Milewska - bohaterka, którą gra w nowej produkcji TVN będzie miała w serialu konkurentkę, a zagra ją Małgorzata Socha (Konstancja Grylak). Monika Milewska i Konstancja Grylak będą ze sobą rywalizowały czytaj całość »
Polecamy: http://serialregulygry.pl