bokserka

Mucha boksuje

18-11-2010
Mucha boksuje
Anna Mucha doskonale wie, co to znaczy poświęcić się dla roli. Od dwóch tygodni pojawia się na planie najnowszego serialu TVN „Prosto w serce”, w którym wciela się w zawodową bokserkę Monikę. Z kolei po czytaj całość »

Ponosi ją na ringu

18-11-2010
Ponosi ją na ringu
Anna Mucha przyznaje, że w trakcie treningów bokserskich, na które uczęszcza w czasie realizacji "Prosto w serce", czasem ponoszą ją emocje. Trwają zdjęcia do TVN-owskiej telenoweli "Prosto w serce". To polska wersja argentyńskiego formatu "Sos mi vida" czytaj całość »

Mucha przechodzi samą siebie?

18-11-2010
Mucha przechodzi samą siebie?
Anna Mucha jest przekonana, że wywoływanie skandali pomaga w karierze. Dlatego nie stroni od afer. Ostatnio kaprysi i daje popalić kolegom z planu. Pewności siebie nigdy jej nie brakowało. Jednak teraz znajomi z pracy Anny Muchy czytaj całość »

Kolejne wcielenie Anny Muchy

18-11-2010
Kolejne wcielenie Anny Muchy
Kto oglądał "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro wie już, o czym będzie nowa produkcja TVN, "Prosto w serce". Serial "Prosto w serce" jest bowiem adaptacją argentyńskiej telenoweli. W naszej wersji Kopciuszka, czyli Monikę Milewską, zagra czytaj całość »

Siódme poty i siniaki

18-11-2010
Siódme poty i siniaki
Anna Mucha doskonale wie, co to znaczy poświęcić się dla roli. Od dwóch tygodni pojawia się na planie najnowszego serialu TVN "Prosto w serce", w którym wciela się w zawodową bokserkę Monikę. Z kolei czytaj całość »
Polecamy: http://serialregulygry.pl