artur sagowski

Artur w areszcie!

11-04-2011
Artur w areszcie!
W wyniku intrygi Sebastiana Zadwornego (Sambor Czarnota) Artur (Filip Bobek) zostanie zatrzymany przez policję pod zarzutem pobicia. Żądny zemsty Sebastian Zadworny będzie chciał oskarżyć Artura o pobicie w ambasadzie. W zamian za wycofanie się z tego czytaj całość »

Monika sexi króliczkiem?

29-03-2011
Monika sexi króliczkiem?
Artur Sagowski (Filip Bobek) nabierze podejrzeń, że Monika (Anna Mucha) pracuje w lokalu okrytym złą sławą. Sprawdź, jak do tego dojdzie! Zdradzamy, że w 63. odcinku "Prosto w serce" (emisja w środę 30 marca) czytaj całość »

Artur Sagowski… striptizerem?

7-03-2011
Artur Sagowski… striptizerem?
W najbliższych odcinkach „Prosto w serce” nieoczekiwana zamiana miejsc. Artur będzie się musiał chwilowo wcielić w Czarka – łącznie z nocowaniem w pokoju Moniki. Czy to znaczy, że ich relacja przekroczy już pewien czytaj całość »

Monika i Artur spędzą razem noc?

26-01-2011
Monika i Artur spędzą razem noc?
Między Moniką a Arturem iskrzy już od jakiegoś czasu. Świadczy o tym chociażby fakt, że Artur robi wszystko żeby zatrzymać ją u siebie w firmie. Tak bardzo ceni sobie towarzystwo Moniki, że korzysta z każdej czytaj całość »

Dzisiaj wielki start serialu!

3-01-2011
Dzisiaj wielki start serialu!
Już za chwilę rozpocznie się wyjątkowy miłosny pojedynek. Naprzeciwko siebie staną: pełna temperamentu bokserka i biznesmen - rajdowiec o złotym sercu. Ona - dziewczyna sierota, On - królewicz milioner. Dwa różne światy, czytaj całość »
Polecamy: http://serialregulygry.pl