aktorka

Anna Mucha urodziła córeczkę!

28-11-2011
Anna Mucha urodziła córeczkę!
Wiadomość o ciąży Muchy kilka miesięcy temu zelektryzowała całą Polskę. Nikt nie mógł uwierzyć w to, że ta zdeklarowana przeciwniczka pieluch zostanie mamą. Szybko okazało się, że to prawda, a Ania z dumą prezentowała rosnący czytaj całość »

Natalia – zimna detektyw czy ciepła mama?

15-11-2011
Natalia – zimna detektyw czy ciepła mama?
Przez ostatnie kilka odcinków Natalia Poranek (Marta Ścisłowicz) pokazuje swoje kolejne oblicza. Z początku wydawała się nieodpowiedzialną, młodą detektyw. (odc. 158) Teraz zadziwia swoim profesjonalizmem. Natalia to jednak także mama Filipa (Jakub Jankiewicz). Czy zimna i wyrachowana czytaj całość »

Anna Mucha przed wielką przemianą

14-04-2011
Anna Mucha przed wielką przemianą
Anna Mucha na rzecz serialu "Prosto w serce" zmieniła swój wizerunek. Z ponętnej brunetki w szpilkach przeistoczyła się w skromną dziewczynę z sąsiedztwa. Czy w serialu zobaczymy ją w bardziej kobiecych stylizacjach? Zobaczcie materiał czytaj całość »

Nowa bohaterka i wielkie zaręczyny!

18-03-2011
Nowa bohaterka i wielkie zaręczyny!
Rafał ma nowy, szczwany plan. Postanawia wziąć udział w przetargu na budowę parkingów wokół stadionu. Artur zgadza się by brat został szefem tego projektu. Feliks tradycyjnie nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw... Podczas przetargu czytaj całość »

Po „BrzydUli” same sukcesy

16-02-2011
Po „BrzydUli” same sukcesy
Małgorzata Socha od niedawna należy do najbardziej pożądanych aktorek i każdy sukces przekuwa w następny. Kiedyś zdradziła, że początkowo nie chciała przyjąć roli Violi Kubasińskiej w "BrzydUli". Nie spodziewała się wówczas, że postać jednej z pracownic czytaj całość »
Polecamy: http://serialregulygry.pl